Youtube Mp3 Dönüştürücü

Türkiye müzik piyasası ve günümüz mobil cihazlarında müzik dinlemek konusunda 20 yıllık birikimimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle müzik nedir konusunu ele alalım, Google bunu şöyle tanımlıyor;

Duygu, düşünce ve imgeleri teksesli ya da çoksesli olarak anlatma sanatı.

Bu biçimde düzenlenmiş seslerden oluşan yapıtların çalınması ya da söylenmesi.

Tanım olarak doğru ama dahası var dinlendirici özelliği yok mudur mesela veya hüzünlü olduğumuzda slow müzik dinlemez miyiz?

Çok mutlu olduğumuz da veya eğlence düzenlediğimizde hareketli bir şarkı açıp dans etmez miyiz? İşte bu saydığım sebeplerden ötürü müzik evrenseldir. Bundan seneler evvel android cihazlar henüz yoktu bizler müzikleri bilgisayardan dinlerdik winamp’larımız vardı mesela liste yapdığımız müzikleri sırayla çalardır ayrıca youtube, dailymotion, izlesene gibi siteler vardı istediğimiz şarkıcıyı aratır sevdiğimiz parçasını dinlerdik.

Gelelim günümüze hepimizin bir cep telefonu var yine hepimiz sevdiğimiz müzikleri indirmek suretiyle cihazımızın hafızasına kaydediyoruz, böylelikle veri harcamadan istediğimiz zaman açıp dinliyoruz. İos olsun android olsun telefonlarımıza müzik indiriyoruz burada en önemli hususu açıklayalım mesela youtube üzerinden her dinlediğimiz şarkıyı kullandığımız cihaza indiremiyoruz çünkü format uygun olmuyor ve dinletmiyor bununla alakalı bir çok web sitesi mevcuttur linki yapıştırırsınız o video veya şarkı mp3 formatına dönüşür sizlerde indirirsiniz size tavsiye edeceğim youtube mp3 dönüştürücü‘ye link yapıştırmanıza gerek bile kalmıyor istediğiniz şarkı, türkü, albüm ne varsa ismini yazıyorsunuz sistem youtube alt yapısını kullandığı için aradığınız şeyi hemen buluyor size mp3 mü yoksa mp4 mü indirmek istediğinize dair bir seçenek sunuyor hangi formatta indirmek istiyorsanız tıklıyorsunuz ve saniyeler içinde yükleniyor hiç bir ücret ödemiyorsunuz ve son derece güvenli indiriyorsunuz.

Bir başka önemli konu ise en çok aratılan ve en çok indirilen şarkıları hit şarkılar kategorisinde bulabiliyorsunuz dolayısıyla güncel trend müzikleri takip edebiliyorsunuz bu bilgilendirmelerden sonra gelelim konumuza teknoloji hızla gelişiyor olsada teknolojiyi ayağımıza getiren servisler mutlaka var olacaktır.